Зворушливі побажання в дорогу у прозі, українською мовою

Не просто помістити емоції та почуття в пару рядків. Ми зібрали для вас варіанти зворушливих побажань в дорогу своїми словами, які допоможуть зробити це красиво і від чистого серця. Ви точно знайдете потрібні слова.

Нехай удача веде тебе.

Нехай шлях твій буде стрімкий, як стріла і час в дорозі пройде легко і безтурботно!

Бажаю легкого і доброго шляху, попутного вітру, рівних доріг! Нехай жодна неприємностей не стане на заваді, все буде рівно і гладко! Головне пам’ятати: все, що не робиться – все на краще!

Нехай все у тебе буде рівно і гладко!

Хочу побажати тобі щасливої ​​дороги. Нехай поїздка буде вдалою, нехай день цей буде легким, нехай очікування твої будуть виправдані, нехай цілі будуть досягнуті, нехай дорога не завдасть ні труднощів, ні проблем.

Нехай в шляху зустрічаються тільки чуйні люди.

Щоб шлях був усипаний трояндами, та ще й без шипів!

Нехай будь-який форс-мажор обійде тебе стороною.

Від щирого серця бажаю щасливої ​​дороги і благополучній дороги. Нехай ніщо не завадить насолоджуватися цією поїздкою, нехай ніхто не зможе перешкодити твоїм веселим пригодам і щасливим сподіванням. Нехай ангел тебе зберігає, нехай це подорож подарує тільки позитивні емоції і масу задоволень.

Бажаю щасливої ​​дороги і доброї дороги. Нехай поїздка буде веселою, вдалою, комфортною і успішною. Бажаю без напруги і втоми, з бравими силами і абсолютною впевненістю добратидо місця призначення в призначений час і в призначений день.

Ти в дорозі не поспішай і подолай довгий шлях впевнено, а гонка і суєта не твої попутники!

Мій дорогий! Сьогодні ти вирушаєш в політ. Нехай небо буде безхмарним і прихильним до тебе. Вітер буде попутний, а сонце освітлює твій шлях. Тут, на землі, я буду тримати за тебе кулачки і просити для тебе захисту в ангелів. Залиш свої тривоги зі мною, а з собою візьми мої побажання щасливого польоту і любов!

Благополучно тобі дістатися до пункту призначення!

Нехай ніщо не засмутить тебе в дорозі.

Бажаю нічого не забути і дістатися до місця призначення без пригод, а з багажем приємних вражень!

Нехай тобі вдасться дістатися до мети нічим не жертвуючи.

Чи не втомлюйся за кермом!

Від щирого серця бажаю щасливого і доброго шляху. І нехай ця поїздка подарує масу вражень і тільки позитивних емоцій, захоплення серця і гармонію душі. Нехай тебе супроводжує чудовий настрій і вірна удача.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6