Красиві побажання в дорогу українською

Не просто помістити емоції та почуття в пару рядків. Ми зібрали для вас варіанти красивих побажань в дорогу простими словами, які допоможуть зробити це красиво і від чистого серця. Ви точно знайдете потрібні слова.

Мила, гарного тобі польоту. Менше струсів і повітряних ям вашому літаку. В небесах тебе охороняє твій ангел, а на землі я. Тому ти в надійних руках! До зустрічі!

Бажаю дістатися тобі до точки на карті раніше терміну і щоб по шляху раптом не намалювалися якісь труднощі!

Легкого тобі шляхи і рівних доріг.

Так будуть з тобою обережність, пильність, терпіння, прозорливість і спокій!

Нехай моє смс тобі вказує правильний шлях і відганяє в дорозі все тривоги!

Бажаємо Вам легкої дороги, відсутність перешкод на шляху, чудових попутників і якнайшвидшого повернення туди, де Вас чекають і люблять.

Щасливої ​​дороги! Нехай дорога буде легкою, комфортною, приємною і захоплюючою. Як випливає відпочинь і вбере в себе весь колорит подорожі. Лови всі можливі враження, насолоджуйся видами і отримуй задоволення від дороги!

Нехай поїздка пройде без втрат, тривог і печалі.

Дорога довгою скатертиною стелиться. Без кінця повороти, підйоми і гірки. Бажаю тобі якомога менше зустрічати їх на своєму шляху! Нехай рівною, гладкою і спокійною буде твоя дорога. Улюблений, бережи себе!

До скорої зустрічі!

Бажаю щасливої ​​дороги, відмінного настрою в дорозі, супутнього благополуччя, яскравого сонця, доброти оточуючих, щасливих очікувань і передчуття успіху. Нехай дорога буде легкою, нехай ця поїздка залишить тільки теплі спогади і захват в твоєму серці.

Їдучи, не забудь взяти з собою мою любов і турботу. Хоч мене і не буде поруч, я кожну секунду подумки буду тримати тебе за руку. Я бажаю тобі хорошого шляху! Нехай час пролетить непомітно! Я тебе люблю!

Нехай ця поїздка принесе лише радість, а мета її буде досягнута. Нехай в дорозі не буде переживань і проблем, а дорога буде рівною і цікавою, без крутих поворотів і купин! Щасливої ​​дороги!

Побільше тобі приємних зустрічей, трохи менше – розставань!

Безпроблемною їзди!

Нехай будь-яка дорога приведе туди, куди тобі треба.

Нехай будь-який форс-мажор обійде тебе стороною.

Безпечних тобі доріг!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6