Щирі компліменти жінці простими словами

Не просто помістити емоції та почуття в пару рядків. Ми зібрали для вас варіанти зворушливих компліментів жінці своїми словами, які допоможуть зробити це красиво і від чистого серця. Ви точно знайдете потрібні слова.

Тільки ти можеш вигадати цілу планету, прикрасити на ній небо яскравими фарбами, додати мерехтливі вогники і маленьких добрих жителів. Твоя фантазія безмежна!

Ти – моя богиня!

Коли ти поруч, моє серце стукає так голосно, що його чутно неозброєним вухом.

Ти чудова і чарівна, як розпускається від сонця бутон, який з кожною хвилиною стає все прекрасніше, яскравіше і чудеснее!

Ви виявляєте собою всю багатогранну палітру якостей і рис, настільки цінують і обожнюваних усіма представниками людського роду. Тонка витонченість елегантного образу відображає тепло люблячого серця і іскристе світло чистої душі.

Гордість і сміливість, доброта і порядність, краса і кмітливість, інтелігентність і стриманість, креатив і харизма – ти просто унікальний і приголомшлива людина!

Я ніколи не бачив нічого красивішого, ніж твоя посмішка.

Готовий тебе вкрасти, від усіх втекти, відключити телефон. І годинами бродити з тобою по вулицях, тримаючи за руку.

Боже мій! Твоя краса – це щось!

Мила моя, я просто хочу тобі сказати, що ти найкрасивіша і розумна, найчарівніша і ніжна, найдобріша і чуйна, найвеселіша і яскрава. Ти, немов наша планета – дивовижна, різноманітна і прекрасна, ти, ніби наш Всесвіт – таємнича, неймовірно цікава і вражаюча.

Хіба я винен, що тільки твій милий голос може мене заспокоїти? Необов’язково перебувати поруч, можеш просто надсилати мені звукові послання.

Я залежний від тебе, як багато залежать від комп’ютерних ігор. Все віддам, аби провести час з такою дівчиною, як ти.

Я неодмінно повинен подякувати твоїх батьків, за те, що вони справили на світло таку красу!

Твоя краса не знає кордонів!

Хочу бути поруч і зігрівати тебе, вкриваючи ніжно і пристрасно від усього світу. Люблю твої очі і губи, твої плечі і руки. Мрію довго блукати з тобою по вулицях, слухаючи ніжну музику твого голосу.

Твоє позитивне ставлення до життя так заразливо.

Твоя талія чудова, приклад сексуальної фігури!

Як тобі вдалося вкрасти моє серце?

Сторінки: 1 2 3 4 5 6