Найкращі компліменти чоловіку своїми словами

Не просто помістити емоції та почуття в пару рядків. Ми зібрали для вас варіанти самих красивих компліментів чоловіку у прозі, до сліз, які допоможуть зробити це красиво і від чистого серця. Ви точно знайдете потрібні слова.

В тобі зійшлося відразу все краще, що тільки може бути в чоловікові!

Твоя очі мене просто підкорили.

Коли я читаю твої повідомлення, мені хочеться скоріше тебе почути … щоб слова з паперу, з екрану монітора і телефону зігрілися теплом твого голосу. Коли я чую твій голос, я мрію скоріше тебе побачити … адже погляди щире слів. Коли я дивлюся на твою фотографію, я хочу доторкнутися до тебе … щоб відчути тепло твоїх рук. Давай швидше зустрінемося!

Мені з тобою нічого не страшно. Ти завжди зможеш мене захистити, в будь-якій ситуації.

А я думала що такі тільки в кіно знімаються … Клас, я зустрічаюся із зіркою!

Мені добре з тобою, правда. Ось ти просто сидиш поруч, а мені добре, як ніколи.

Ти – тямущий, розумний, хоробрий, спритний, сміливий, добрий і красивий хлопець, твої очі притягують, як магніт, твоя посмішка дарує світло радості і щастя, твій образ – образ справжнього героя – героя сучасності і мужності.

Ти – найпривабливіший чоловік, якого я коли-небудь зустрічала в своєму житті!

Кожну секунду на цій планеті – я щаслива від усвідомлення того, що на ній також є ти. Ти чудовий чоловік, і я не перестаю дивувати тебе, кожен день.

Ти в мені пробуджує такі теплі почуття, що, гріючись ними, я можу не замерзнути навіть найхолоднішою зимою.

Як завжди, ти затьмарив всіх інших.

Що не кажи, а ти найкращий чоловік на світі. І ти тільки мій.

Мій єдиний, бажаний, і найулюбленіший хлопець на землі, спасибі тобі, за те, що ти даруєш мені ніжність і ласку. Про таке хлопця багато хто тільки мріють. Ти в усьому ідеал, без перебільшень. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Ти найдорожче, що є у мене в житті. Ти подарував мені мрію і надію. Я люблю тебе, мій єдиний, і хочу все життя бути тільки з тобою, моя радість. Я обіцяю зробити тебе найщасливішою людиною на землі, обігрію своєю любов’ю.

Кожна твоя риса, здається, зліплена майстерним скульптором.

Улюблений, вимкни на час своє магнітне поле, а то я не можу відірвати від тебе погляд!

З тобою, як за кам’яною стіною. Ти такий сильний!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6