Кращі компліменти хлопцю простими словами

Не просто помістити емоції та почуття в пару рядків. Ми зібрали для вас варіанти сучасних компліментів хлопцю своїми словами, до сліз, які допоможуть зробити це красиво і від чистого серця. Ви точно знайдете потрібні слова.

З тобою я завжди відчуваю себе комфортно і надійно.

Ти безсовісно привабливий!

З тобою мені так тепло, спокійно і затишно.

Мені здається, що кожна твоя риса була ідеально промальована художником!

Твої ніжні губи манять, немов потужний магніт, в променистих очах хочеться потопати нескінченно, твій голос заворожує мене, а міцні обійми занурюють в відчуття безтурботного щастя! Кращий хлопець на землі, я рада, що твоє дивовижне серце належить мені!

Мій улюблений, єдиний і бажаний, спасибі тобі за те, щоти є у мене. Найдобріші і найніжніші слова я посилаю тобі. Ти заслуговуєш всього найкращого. Я зізнаюся тобі, коханий, що мені з тобою казково пощастило. Ти такий добрий і ласкавий, мій кошеня. У тебе такий ангельський характер, що залишається тільки заздрити. Я люблю тебе, просто тому, що ти є. Раніше я була зовсім іншою, а любов до тебе зробила чудо. Тебе я називаю своїм ангелом – охоронцем, мій любий.

Ми з тобою пройшли через багато труднощі та перешкоди, але це не завадило нам зберегти близькість, ти найкращий чоловік.

Ти суміш Ангела і Диявола – це поєднання в тобі просто ідеальне!

Любов – найсильніше і найголовніше почуття в нашому житті. Заради любові ми здійснюємо самі неймовірні вчинки, а іноді просто творимо чудеса. Я вдячна долі за те, що вона подарувала мені такого прекрасного хлопця, як ти. Ти найкращий на землі. Тільки з тобою я буду щаслива завжди. Я кожен раз чекаю з нетерпінням нашої зустрічі. Я закохалася в тебе, як то кажуть по вуха. Нехай завжди зберігає тебе моя любов, і буде світлою дорога.Я люблю тебе і буду дорожити своєю любов’ю завжди.

З тобою мені ніколи не буває сумно. Ти вмієш підняти настрій і створити потрібну атмосферу.

Ти можеш дарувати щастя і радість!

Твій голос такий незвичайний.

Ти своїм прекрасним чином затьмарює в моїх очах день!

Як сіро навколо. За вікнами сонця, а здається, що дощ. Все тому, що тебе поруч немає.

Ти прекрасно виконуєш свою роботу. Справжній майстер. У тебе точно талант. Ти приділяєш увагу кожній деталі, кожної дрібниці. Твої руки і твій розум творять просто диво!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7